Kontakty | Picasee
Picasee

Kontakty

Oddział Picasee

Picasee.pl

Josefa Tomaska 1317

Rokycany 337 01

Republika Czeska

Adres do reklamacji i odstąpienia od umowy kupna

Dane rozliczeniowe

Student-eShop.cz s.r.o.

Dukelská 188/41

Kraslice 358 01

Republika Czeska

NIP: CZ01713396

Rejestracja w sekcji C.28750 w Sądzie Rejestrowym w Pilźnie

Dane kontaktowe

Konto bankowe

Fio banka a.s.

Numer rachunku: 2801847198/2010

IBAN: CZ9320100000002801847198

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Może się przydać

Status zamówienia

możesz zweryfikować tutaj . Ewentualnie w sekcji Moje konto , gdzie możesz sprawdzić stan wszystkich swoich zamówień. Dowiesz się w jakim stanie jest aktualnie zamówienie lub czy zostało już opłacone. A jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego .

Faktura – dokument podatkowy

jest zawsze wysyłana na e-mail po otrzymaniu płatności. Staramy się chronić środowisko, dlatego nie drukujemy faktur :). Fakturę można również znaleźć w szczegółach zamówienia.

Zmiana zamówienia

nie jest możliwa, gdy zostało już przesłane. Ale jeśli zadzwonisz lub wyślesz nam prośbę, z przyjemnością dokonamy edycji. Po prostu podaj nam numer zamówienia i żądaną zmianę.

Anulowanie zamówienia

jest możliwe tylko wtedy, gdy nie przygotowaliśmy jeszcze zamówienia. Dlatego nie zwlekaj. Możesz je anulować w szczegółach zamówienia lub wysyłając zapytanie przez formularz kontaktowy .

Wymiana towaru

Jeśli potrzebujesz wymienić zakupiony produkt na inny. Prosimy o wypełnienie tego formularza, w którym uzyskasz dodatkowe informacje potrzebne do nadania przesyłki i wymiany zakupionego towaru.

Odstąpienie od umowy kupna

Wypełniając ten formularz, otrzymasz dodatkowe informacje potrzebne do wysłania przesyłki.

Reklamacje

Aby złożyć skargę, wypełnij ten formularz, w którym otrzymasz również dodatkowe informacje o tym, jak załatwić reklamację. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego